hero mini

Wybierz sekcję

Wybierz sekcję

Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

O nas

Od 2005 roku TMS Diagnostyka Sp. z o.o. jest symbolem zaawansowanych usług medycznych w obszarze diagnostyki obrazowej. Specjalizujemy się głównie w Tomografii Komputerowej, Rezonansie Magnetycznym oraz USG. Dzięki naszemu akademickiemu zespołowi specjalistów radiologów pod przewodnictwem cenionego profesora nauk medycznych, zapewniamy najwyższy poziom opieki.

Nasza współpraca z renomowaną japońską firmą TOSHIBA (obecnie CANON) pozwoliła nam oferować najnowocześniejsze technologie. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski zaawansowany Tomograf Komputerowy AQUILION ONE oraz ultrasonografy APLIO - światowej klasy sprzęt. W 2023 roku zainstalowaliśmy też innowacyjny system MR FORTIAN, drugi taki w Europie, wykorzystujący sztuczną inteligencję.

W tym samym roku w Białymstoku otworzyliśmy nowoczesny ośrodek diagnostyczny, który będzie nadal się rozwijać, wprowadzając kolejne gabinety specjalistów. Nasze umiejętności obejmują nawet najtrudniejsze badania obrazowe, od diagnostyki serca po badania onkologiczne i ortopedyczne.

Współpraca z prywatnymi placówkami medycznymi jest owocna i trwała. Wielu partnerów z sektora prywatnego kieruje do TMS Diagnostyka  swoich pacjentów, doceniając naszą specjalistyczną wiedzę i nowoczesne technologie. Zarówno na badania finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jak i te realizowane w ramach pakietów abonamentowych czy pojedynczych usług odpłatnych, zawsze gwarantujemy najwyższy standard obsługi.

Kiedy mówimy o naszej specjalności, mamy na myśli przede wszystkim skomplikowane i wymagające badania obrazowe. Nasz zespół specjalistów z powodzeniem wykonuje pełną diagnostykę TK i MR serca, angiografie głowy i narządów wewnętrznych. Ponadto przeprowadzamy szczegółowe badania kończyn, a także specjalistyczne badania onkologiczne i ortopedyczne. Dzięki temu pacjenci mogą być pewni, że nawet w przypadku najbardziej zaawansowanych schorzeń, znajdą u nas wsparcie i ekspertyzę.

Aktywnie angażujemy się w życie naukowe branży, regularnie uczestnicząc w ważnych krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz sympozjach. Daje nam to możliwość nie tylko zdobywania najświeższej wiedzy i poznawania najnowszych technik diagnostycznych, ale także nawiązywania cennych kontaktów z ekspertami z całego świata. Wierzymy, że wymiana doświadczeń i współpraca z innymi specjalistami przyczynia się do ciągłego podnoszenia standardów naszych usług i oferowania pacjentom najwyższej jakości opieki.

Dążenie do doskonałości i pełne poszanowanie praw pacjentów zostało uznane poprzez przyznanie nam certyfikatów jakości PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015 oraz PN-EN ISO 27001:2017.

Przeczytaj również