hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Rejestracja

Proszę podać imię i nazwisko.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer telefonu. Dozwolone są cyfry, spacje oraz dywiz "-".
Proszę wybrać pracownię.
Proszę wprowadzić nieco więcej informacji dotyczących badania/diagnostyki/skierowania.

W jaki sposób mamy odpowiedzieć na Twoje zapytanie? Wybierz poniżej czy chcesz otrzymać odpowiedź poprzez e-mail czy mamy do Ciebie oddzwonić?

Proszę wybrać sposób, w jaki mamy odpowiedzieć.
Potrzebujemy Twojej zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest TMS Diagnostyka Sp. z o.o. ul. Wiertnicza 84, 02-952 Warszawa, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – inspektor.odo@tmsdiagnostyka.pl. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji) oraz wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania. Przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych.