hero mini

Urologia i Seksuologia

Gabinet urologii i seksuologii w TMS Diagnostyka oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego u pacjentów obu płci. Nasz doświadczony zespół urologów korzysta z najnowocześniejszych metod diagnostycznych i leczniczych, aby zapewnić skuteczną i spersonalizowaną opiekę.

Zakres usług urologicznych:

  • Diagnostyka urologiczna - wykorzystujemy zaawansowane techniki obrazowania, takie jak USG, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny, do precyzyjnej diagnozy schorzeń.
  • Leczenie zaburzeń układu moczowego - obejmuje terapię infekcji, kamieni nerkowych, zaburzeń czynnościowych pęcherza moczowego i innych.
  • Porady i leczenie w zakresie zdrowia mężczyzn - w tym leczenie problemów z prostatą, zaburzeń erekcji i płodności.
  • Urologia kobieca - diagnozowanie i leczenie problemów z nietrzymaniem moczu, infekcje układu moczowego i inne specyficzne dla kobiet schorzenia urologiczne.
  • W naszym gabinecie urologii kładziemy nacisk na dokładną diagnostykę, aby nasze plany leczenia były jak najbardziej skuteczne. Dbamy o dyskrecję i komfort pacjentów, zapewniając im wsparcie na każdym etapie diagnostyki i leczenia.

 

Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami urologii, by otrzymać profesjonalną opiekę i wsparcie w zakresie zdrowia układu moczowo-płciowego.

Więcej informacji pod numerem tel. 662 066 600.