hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

II Podlaski Tydzień Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych

Obraz
  • 8 grudnia 2020 r.

W dniach od 30 listopada do 6 grudnia 2020 roku Białystok stał się miejscem ważnego wydarzenia naukowego - II Podlaskiego Tygodnia Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych. W tym roku wydarzenie skupiło się na wyzwaniach, jakie stanowi leczenie onkologiczne w dobie pandemii COVID-19.

Podczas ONCOweek, wśród wielu ekspertów, wiedzą i doświadczeniem podzielił się dr n. med. Andrzej Kuźmicz, Kierownik Pracowni Tomografii Komputerowej nr 3 w TMS Diagnostyka. Przedstawił on referat na temat "Roli Tomografii Komputerowej w pandemii COVID-19", podkreślając znaczenie tej technologii w diagnostyce zapalenia płuc wywołanego przez SARS-COV2. Dr Kuźmicz podzielił się również doświadczeniem placówki w adaptacji procedur organizacyjnych tak, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, zarówno wśród pacjentów, jak i personelu medycznego. Wystąpienie to stanowiło ważny głos w dyskusji o roli diagnostyki obrazowej w czasach pandemii.


Powrót