hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Nowy tomograf w Szpitalu w Hajnówce - nowe możliwości diagnostyczne

Obraz
  • 6 lutego 2014 r.

Technologia medyczna idzie do przodu, a my wraz z nią - oto co Gazeta Współczesna pisze o naszym nowym sprzęcie diagnostycznym.

Z radością informujemy, że w najnowszym wydaniu Gazety Współczesnej ukazał się artykuł poświęcony naszemu najnowszemu nabytkowi - 16-rzędowemu tomografowi komputerowemu TOSHIBA Aquilion S16. Aparat ten został zainstalowany w Szpitalu w Hajnówce, co znacząco poszerza zakres i jakość oferowanych badań diagnostycznych. Nowe możliwości, jakie otwiera przed nami to zaawansowane urządzenie, pozwalają na jeszcze precyzyjniejszą diagnozę, co jest nieocenioną wartością w leczeniu naszych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który szczegółowo omawia zalety nowego tomografu oraz jego wpływ na poprawę jakości usług medycznych w naszym regionie. Tekst jest dostępny pod linkiem w sekcji "W mediach" na naszej stronie internetowej.


Powrót