hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Nowa era diagnostyki - otwarcie Pracowni Tomografii Komputerowej nr 3

Obraz
  • 3 marca 2014 r.

Dążąc do ciągłego ulepszania jakości świadczonych usług, TMS Diagnostyka otwiera nową Pracownię Tomografii Komputerowej.

Z ogromną radością ogłaszamy, że 3 marca 2014 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym na ul. Żurawiej 14, na terenie dawnego Szpitala Zakaźnego, została uruchomiona nasza nowa Pracownia Tomografii Komputerowej nr 3. Wyposażona w zaawansowany 16-rzędowy tomograf komputerowy firmy TOSHIBA, pracownia jest przygotowana do obsługi pacjentów zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i na zasadach komercyjnych. Czas oczekiwania na badania został znacząco skrócony, wynosi teraz około 2 tygodni dla skierowań pilnych oraz 4 tygodnie dla skierowań stabilnych. Informujemy, że nasza poprzednia pracownia przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 25 została zamknięta, a wszelkie skierowania i kontrakty NFZ przeniesione do nowej lokalizacji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nową Pracownią TK pod numerem telefonu 85 744 70 20, faxem 85 744 70 90, lub mailowo: zurawia@tmsdiagnostyka.pl.


Powrót