hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Warsztaty Obrazowania MRI w diagnozowaniu onkologii piersi

Obraz
  • 5 listopada 2019 r.

Zapraszamy do uczestnictwa w specjalistycznych warsztatach MRI dedykowanych diagnostyce onkologicznej piersi, które odbędą się 29 listopada 2019 roku w Lubhotelu w Lublinie. Wydarzenie skierowane jest do lekarzy radiologów, rezydentów oraz studentów medycyny, chcących zgłębić tajniki obrazowania sutka w badaniach MR. Organizatorem szkolenia jest Canon Medical System Polska.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do zgłębienia teoretycznych aspektów diagnostyki onkologicznej piersi, ale także do bezpośredniego uczestnictwa w ćwiczeniach praktycznych. Prof. dr hab. n. med. Barbara Madej-Czerwonka poprowadzi wykład na temat nowoczesnych metod chirurgii raka piersi, zaś dr n. med. Ewa Gorczyca-Wiśniewska z Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie będzie nadzorować praktyczną część szkolenia.

Warsztaty będą także okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi firmy Canon w zakresie badania MR piersi, w tym prezentacją oprogramowania CANON BREASTSCAPE, które oferuje zaawansowane możliwości diagnostyczne. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod podanym linkiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Powrót