hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Sukces pierwszych Warsztatów CANON TECH.DAY.ONE

Obraz
  • 20 października 2019 r.

Podczas dwudniowego spotkania Warsztatów CANON TECH.DAY.ONE, które miało miejsce niedawno, uczestnicy mieli okazję zgłębiać tajniki obrazowania MR. Spotkanie to zainaugurowało serię warsztatów dedykowanych tej tematyce, zgromadziwszy 69 techników radiologii z całej Polski, z czego najliczniejszą grupę stanowili przedstawiciele firmy TMS Diagnostyka.

Warsztaty pozwoliły na zdobycie cennych umiejętności praktycznych pod okiem ekspertów. Spotkanie otworzyła dr n. med. Katarzyna Sklinda, która zaprezentowała zastosowanie wiedzy na temat stwardnienia rozsianego w pracy technika elektroradiologii. Z kolei dr Olga Staszewska-Krajewska skupiła się na praktycznych aspektach spektroskopii MR. Równie pouczający był wykład dr n. med. Zuzanny Tyrakowskiej-Dadełło z TMS Diagnostyka na temat środków kontrastowych w MR.

Dopełnieniem programu było przedstawienie przez firmę Canon innowacyjnych rozwiązań w zakresie obrazowania MR. Organizatorzy warsztatów zadbali, by wiedza przekazywana była w nowatorski sposób, co znacząco wzbogaciło doświadczenie uczestników. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach, które odbędą się niebawem. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia.


Powrót