hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Projekt "Odbudować Rodzinę" - Wakacje dla potrzebujących

Obraz
  • 10 października 2020 r.

W ramach projektu "Odbudować Rodzinę", realizowanego przez Stowarzyszenie Droga we współpracy z TMS Diagnostyka i lokalnymi przedsiębiorcami, co roku organizowany jest wyjazd wakacyjny dla dzieci i ich rodziców. W obliczu wyzwań związanych z pandemią COVID-19, również w tym roku udało się zorganizować taką podróż, tym razem do malowniczej Jastarni.

TMS Diagnostyka jest dumnym współorganizatorem tej inicjatywy, która w tych niełatwych czasach pozwala rodzinom na chwilę zapomnienia o codziennych problemach. Wypoczynek ten przynosi ulgę, relaks i pozytywną energię, niezbędne do pokonania trudności. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że wspólne chwile spędzone na łonie natury przyczyniły się do wzmocnienia więzi rodzinnych i psychicznego odprężenia zarówno dzieci, jak i dorosłych uczestników wyjazdu.


Powrót