hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

TMS Diagnostyka aktywnym uczestnikiem II Podlaskiego Tygodnia Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych

Obraz
  • 8 grudnia 2020 r.

Podczas drugiej edycji Podlaskiego Tygodnia Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych, która miała miejsce w Białymstoku, znaczącą rolę odegrał zespół TMS Diagnostyka. Zwrócono uwagę na istotne zagadnienia dotyczące leczenia onkologicznego w trakcie pandemii.

W dniach od 30 listopada do 6 grudnia 2020 roku, Białystok stał się areną ważnych dyskusji na temat walki z nowotworami w obliczu wyzwań, jakie niesie pandemia COVID-19. Wydarzenie zgromadziło wielu specjalistów, wśród których dr n. med. Andrzej Kuźmicz, Kierownik Pracowni Tomografii Komputerowej nr 3 TMS Diagnostyka, podzielił się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat roli tomografii komputerowej w diagnozowaniu COVID-19. Podkreślił, jak ważne jest stałe doskonalenie metod diagnostycznych oraz wprowadzanie procedur minimalizujących ryzyko rozprzestrzeniania wirusa. Prezentacja i pełna wypowiedź dr Kuźmicza dostępne są na stronie TMS Diagnostyka, stanowiąc cenne źródło wiedzy dla profesjonalistów medycznych oraz wszystkich zainteresowanych.


Powrót