hero mini
Do pobrania

W sekcji "Do pobrania" znajdziesz niezbędne dokumenty do badań TK, MR oraz biopsji, w tym druki skierowań, ankiet, oświadczenia NFZ i ulotki informacyjne. Kliknij i pobierz, aby być gotowym na wizytę!

Do pobrania
Usługi dodatkowe
  • Znieczulenia
  • Konsultacje lekarskie na podstawie badań z innych ośrodków
  • Duplikat wyniku
  • Inne

Nadchodzi I Edycja Warsztatów Obrazowania MRI CANON TECH.DAY.ONE

Obraz
  • 1 października 2019 r.

Już w połowie października odbędzie się I Edycja Warsztatów Obrazowania MRI CANON TECH.DAY.ONE, które są efektem współpracy Canon Medical System Polska, TMS Diagnostyka i Naukowego Stowarzyszenia Techników Elektroradiologii. Spotkanie skierowane jest do szerokiego grona profesjonalistów zajmujących się diagnostyką MR - od lekarzy po studentów.

Program warsztatów, które odbędą się 18-19 października 2019 r. w Hotelu Best Western Hotel Felix w Warszawie, jest bogaty w wykłady teoretyczne i praktyczne warsztaty. Uczestnicy będą mieli okazję pracować na specjalistycznym sprzęcie, w tym 30-calowych monitorach medycznych z oprogramowaniem Canon Olea Nova+, co umożliwi im obserwację wpływu zmian parametrów akwizycji obrazów MR. Dodatkowo, dzięki dostępnym rekwizytom i symulacjom pacjentów urazowych, uczestnicy będą mogli praktycznie przetestować przygotowanie do badania MR.

Celem warsztatów jest nie tylko przekazanie wiedzy o nowych technologiach w obrazowaniu MR, ale również umożliwienie wymiany doświadczeń zawodowych. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod wskazanym linkiem. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa i odkrycia nowych perspektyw w diagnostyce MR.


Powrót