Zmiany organizacji pracy pracowni

Od 01.12.2020 zarządzanie pracowniami Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, RTG i USG  w Ostrołęce przechodzi w struktury Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Więcej informacji na temat funkcjonowania pracowni będzie można uzyskać na stronie internetowej ostrołęckiego szpitala oraz pod numerem telefonu
+ 48 29 765 21 00. Adres pracowni pozostaje bez zmian Al. Jana Pawła II 120 A, 07-410 Ostrołęka.

Zarząd Firmy TMS Diagnostyka pragnie podziękować Dyrekcji Szpitala w Ostrołęce i wszystkim Zleceniodawcom za wieloletnią, owocną współpracę oraz Pacjentom korzystającym z naszych usług medycznych za zaufanie, jakim nas obdarzyli.
Jednocześnie życząc dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie.

 

Od 19.10.2020 w pracowni RTG nr 10 w Ostrołęce wprowadzone zostają godziny przyjęć 18:00-19:00 od poniedziałku do piątku pacjentów skierowanych na badanie RTG klatki piersiowej z rozpoznaniem lub podejrzeniem infekcji COVID-19.

 

 

Od 04.05.2020  pracownie TMS Diagnostyka Sp. z o. o. wznawiają wykonywanie badań ambulatoryjnych. Pacjenci będą informowani telefonicznie o wyznaczonym terminie badania przez rejestrację pracowni. W celu zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa zarówno pacjentom, jak i personelowi zostały wprowadzone odpowiednie procedury medyczne.

Pacjenci zgłaszający się na badanie do naszej pracowni mieszczącej się w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, będą musieli przejść wstępną kwalifikacje pacjentów prowadzoną w ustawionych przed szpitalem namiocie i kontenerze. Każdy pacjent będzie miał mierzoną temperaturę oraz zostanie przeprowadzony z nim wywiad epidemiologiczny, będzie to decydowało o tym czy zostanie on wpuszczony na teren szpitala. Pacjenci z objawami ostrej infekcji wirusowej proszeni są o pozostanie w domach, nie zostaną oni wpuszczeni. Prosimy także o zapoznanie się oraz  przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa związanych z aktualnymi wytycznymi COVID-19.

W związku z obecną sytuacją zwracamy się z prośbą  o wcześniejsze zgłaszanie się na badanie w wyznaczonym terminie. W razie jakichkolwiek pytać i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją naszych pracowni.

Ustalenia mogą ulegać zmianie ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz poprzez kontakt telefoniczny z rejestracją pracowni.

17.03.2020 w związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu epidemicznego i rekomendacjami NFZ i MZ o ograniczeniu badań ambulatoryjnych (linki to komunikatów) wprowadzamy ograniczenia przyjęć pacjentów ambulatoryjnych w naszych pracowniach.

  • Pacjenci ze skierowaniem stabilny – będą przepisywani na terminy późniejsze, prosimy o kontakt z rejestracją w celu ustalenia nowego terminu
  • Pacjenci z skierowaniem pilnym – prosimy o skontaktowanie się  ze swoim lekarzem POZ lub lekarzem, który wystawił skierowanie i ustalenie, czy dane badanie może być przesunięte w czasie.

– Badania pilne bez wskazań życiowych będą przepisywane na termin późniejszy. Prosimy o kontakt z rejestracją  w celu ustalenia nowego terminu.

– Badania pilne ze wskazań życiowych będą wykonywane w terminie zapisu – prosimy również o kontakt z rejestracją w celu wzajemnego potwierdzenia wizyty.

 

Uwaga:

Pacjenci, którzy nie skontaktują się z rejestracją w celu uzgodnienia terminu badania, mogą zostać skreśleni z listy oczekujących.